13 Nisan 2015

TPRECD Kış Sempozyumu Basın Bülteni

Değerli Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ailesi, 

Bildiğiniz gibi her yıl kış aylarında Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahinin güncel ve önemli konularından birini daha detaylı işlemek, birbirimizle olan bilgi ve dostluk alışverişini arttırmak ve tabii ki kış sporları da yapabilmek adına kış sempozyumlarımızı yapmaktayız. Amacımız değişik konuları derinlemesine işlerken aynı zamanda yurdumuzun farklı kış sporu merkezlerini de tanımaktır. Bu sene Sarıkamış Muharebelerinin 100. yılı olması, burada hayatını kaybeden yaklaşık 90 bin şehidimizin anısına bir katkı sağlaması amacıyla sempozyumu Sarıkamış’ta yapmaya ve şehitlerimizi saygı ile anmaya karar verdik. 

Bu yılki konumuz “Gövde Estetiği” olarak seçildi. Bu konuyu her yönüyle tartışmayı ve aynı zamanda birlikte kış sporları yapıp, arta kalan zamanlarda da konunun başka boyutlarını eğlenceli şekilde masaya yatırmayı planlıyoruz. Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahlar, işbirliği içerisinde çalıştığımız farklı disiplinlerden uzman arkadaşlarımız, asistanlarımız ve branşımızla ilgili sağlık sektör temsilcileri büyük Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Camiası olarak bir araya geleceğiz, özlem gidereceğiz, bilgilerimizi ve deneyimlerimizi paylaşacağız.

Toplantılarımız her yıl olduğu gibi gene sabah ve akşam oturumları şeklinde yapılacaktır. Böylece herkes gönül rahatlığı ile bilimsel etkinlikleri takip ederken aynı zamanda da, sosyal ve sportif etkinliklerden de azami yararlanılabilecektir. Tabii ki geleneksel hale gelmiş olan zengin sosyal içeriğin de unutulmayacağını hatırlatmak isteriz.

Endüstri temsilcisi dostlarımız için Sarıkamış çok kolay olmayacaktır ama desteklerini bizden esirgemeyeceklerine inanıyoruz. 

Sizden takviminize 12-15 Mart 2015 tarihlerini “Sarıkamış Toprak Otel’de Kış Sempozyumu” olarak kaydetmenizi ve yerlerinizi ayırtmanızı rica ediyoruz.

Kış Sempozyumumuzda, Sarıkamış’ta buluşmak dileği ile...

Saygılarımla 

Prof. Dr. F. Figen Özgür
Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Başkanı

 
ÜYE GİRİŞİ
Şifremi Unuttum
Yeni Üyelik
ETKİNLİK TAKVİMİ
 

Adres:
Tahran Cad. Billur Sokak No: 35 / 3
Kavaklıdere - ANKARA
Tel: +90 (312) 427 22 23
Faks: +90 (312) 427 52 73
e-Posta: sekreter@tpcd.org.tr

Tüm Hakları Saklıdır.
Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği
©2018

Banka Hesap Numarası
Türkiye İş Bankası Kavaklıdere Şubesi
Hesap Adı: Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği
Şube Kodu: 4209
IBAN No: TR5800064000001 4209 0764560